“Дали слово захищати Україну”: на Львівщині бійці добровольчого формування склали присягу

Бійці добровольчого формування №1 Новояворівської територіальної громади склали присягу на вірність Україні та українському народові.
 
Про це повідомили у Новояворівській міській раді.
Усі бійці добровільно виявили бажання встати на захист Батьківщини. Вони пройшли відповідну підготовку, а тренують їх досвідчені інструктори, які мають досвід бойових дій.
“Усі мої підлеглі добровільно виявили бажання захищати рідну громаду. Вони пройшли відповідну підготовку і відтепер можуть професійно виконувати свої обов’язки щодо захисту Новояворівської громади”, — зазначив командир добровольчого формування Олександр Ніконенко.
 
Під час урочистої церемонії бійці отримали благословення священнослужителів на захист держави.
Зазначається, що представники добровольчого формування співпрацюють не лише з військовими, а й з правоохоронними органами.
 
“Вони патрулюють громадою, підтримуючи правопорядок. У разі нападу ворога увесь особовий склад підрозділу підсилить військовослужбовців та разом із ними буде боронити громаду”, — розповідають у міській раді.
 
У міській раді зазначають, що добровольчі формування територіальних громад працюють виключно на безоплатних засадах та не отримують заробітних плат. Військову форму та спорядження для бійців придбано за кошти міського бюджету.
 
Нагадаємо, раніше 18 добровольців Перемишлянської громади склали присягу на вірність народові України. Бійці склали присягу в Унівській лаврі. Після прийняття присяги добровольцям вручили посвідчення учасників Добровольчих формувань Перемишлянської територіальної громади (ДФТГ).
Scroll to Top
Scroll to Top