Добровольчі формування Львівщини пройшли вишкіл з важкою зброєю

Бійці добровольчих формувань громад Львівщини під час навчань опановували міномети, важкі гранатомети та переносні ракетні комплекси.

Про це у своєму офіційному телеграм-каналі повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Добровольчі формування Львівщини проходять вишкіл із застосування важкого озброєння для оборони територій. Навчання проводять з 27 по 31 травня для сотні членів добровольчих формувань територіальних громад області”, – пише він. 

Бійці громадських добровольчих формувань опановували важке озброєння, зокрема вчились транспортувати, розгортати та застосовувати ПТРК, гранатомети й міномети.

Зауважимо, що на Львівщині включно з обласним центром сформували 83 воєнізовані формування територіальних громад, до яких входять тисячі мешканців. 

Відповідно до Закону України “Про основи національного спротиву” ДФТГ – це воєнізований підрозділ громадян України — добровольців, які під керівництвом та контролем ЗС України беруть участі у виконанні завдань територіальної оборони в межах громади.

Функцію добровольчих формувань громад є:

  • охорона об’єктів (школи, лікарні, адмінбудівлі);
  • боротьба з диверсантами;
  • протидія інформаційним операціям агресора;
  • участь в обороні території;
  • захист населення;
  • навчання та тренування громадян основам цивільного захисту та бойової підготовки.

Нагадаємо, як повідомляв Lviv.Media, у Львівській області почали складати присягу перші добровольчі формування територіальних громад області.

Scroll to Top
Scroll to Top