На Львівщині присягу прийняли перші добровольчі формування

У Львівській області почали складати присягу перші добровольчі формування територіальних громад області. Сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули 90 бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР. Про це повідомляють у Львівській ОВА.

В основі формування – бійці 8 батальйону “Аратта” імені Андрія Гергерта, серед яких є жінки. Зокрема Валерія, жінка з псевдо “Іскра”, долучилась до батальйону наприкінці 2018 року.

“Тут я познайомилась зі своїм чоловіком, створили сім’ю. Стать на війні не є важливою, тут усі є бійцями”, – зазначила вона.

До виконання завдання жінка готова, адже має за плечима неабиякий бойовий досвід, та пройшла відповідний вишкіл.

Фото: ЛОВА

Загалом добровольче формування складається з бійців із тривалим бойовим досвідом та новобранців. Власне, останніх готують в експрес режимі. На сьогодні хлопці на 90% готові до виконання бойових завдань.

Нагадаємо, в одному з районів виконання завдань, воїни львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ знищили дві бойові машини та чотирнадцять окупантів з 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ збройних сил рф, із Пскова

Scroll to Top
Scroll to Top